sv

Zareklamy Ödeme Yöntemleri

Zareklamy Ödeme Yöntemleri

Zareklamy Ödeme Yöntemleri Nedir ?

Zareklamy, her ülkeden tüm insanlar için tam zamanlı veya ek bir iştir. Nerede olursanız olun, internet erişimi olan herhangi bir cihazdan para kazanabilirsiniz. Platforma harcadığınız zaman ve katılımınız için ödeme alacaksınız.

Zareklamy Ödeme Yöntemleri 

Nasıl kazanmak istediğinizi tam olarak seçebilirsiniz – web sitelerine, videolara, reklamlara göz atarak. Sosyal medyadan ayrılmak. Yorum yazmak, incelemeler yapmak. Anketleri doldurmak. Hesap oluşturmak veya haber bültenlerine abone olmak.

Basit talimatları izleyerek, herhangi bir ek vergi ve masraf olmadan sadece bir ayda 150 $ ‘a (USD) kadar kazanabilirsiniz. Ancak, kazancınızın bir sınırı yoktur – kendi çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz.

Zareklamy nasıl çalışır:

Zareklamy Ödeme Yöntemleri
1. Adım. Beş para kazanma yönteminden birini seçin (aşağıya bakın).
Adım 2. Talimatları izleyin. Örneğin bir beğeni bırakın, bir sayfayı takip edin, bir kanala abone olun, bir video izleyin, bir yorum yazın ve çok daha fazlasını yapın.
Adım 3. Görevi doğru bir şekilde tamamladıktan sonra, hesabınıza hemen para yatıracaksınız.

Para kazanma yöntemleri:

1) Web sitelerine, videolara, reklamlara göz
atma 2) Sosyal medyadan ayrılma
3) Yorum yazma, gözden
geçirme 4) Anket doldurma
5) Hesap oluşturma, haber bültenlerine abone olma

Fonlar nasıl ödeniyor?
Kullanılabilir para çekme yöntemleri şunlardır: Banka havalesi, PayPal, Revolut, TransferWise ve Payoneer. Minimum para çekme tutarı 25 USD’dir. Parayı 2-3 iş günü içinde alacaksınız.

Parayı Çekmek İçin Ödeme Yöntemleri;

  • banka transferi
  • PayPal
  • Revolut
  • TransferWise
  • Payoneer

USD para birimi cinsinden para çeken kullanıcı, döviz bozdururken herhangi bir zarara maruz kalmaz. Bu listedeki diğer mevcut para birimlerini kullanarak , kullanıcı% 5 döviz değişim maliyetini üstlenir. Diğer para birimleri şu anda kullanılamıyor.

Para çekmek için ne kadar süre kazanmam gerekiyor?
Harcamak istediğiniz zaman ve bağlılık kadar kazanırsınız. Kayıtlar, anketler ve incelemeler gibi en ücretli görevleri gerçekleştirin.

Tavsiye programı var mı?
Evet. Herhangi birini Zareklamy Reklamlarında reklam oluşturmaya davet edebilirsiniz ve her seferinde ödeme tutarının% 12’sini alırsınız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli