sv

Zareklamy Nedir , Ödeme Yapıyor Mu ?

Zareklamy nedir , Ödeme Yapıyor Mu

Zareklamy web sitesinde mevcut 5 para kazanma yönteminin üçüncüsü. Bu kazanç yöntemi yorum ve inceleme yazmayı içerir. Bu para kazanma yöntemini kullanmak için, en azından basit ve karmaşık cümleler yazma konusunda temel bilgilere sahip olmanız gerekir, ancak bazı reklamlar bunu gerektirmez. Bir inceleme yazmalı, yorum yazmalı veya kopyalamalı ve görüntülenen sayfada doğru yere yapıştırmalısınız. Siteye kendiniz girmek zorunda değilsiniz – yeşil Kazan düğmesini tıkladıktan hemen sonra pencereyi açabilirsiniz. Para kazanma sırasında sayfadaki ipuçları, reklamverenin istediği ifadeyi yazmanıza yardımcı olur. Sistemimiz, demografik özelliklerinize ve ilgi alanlarınıza göre ilginizi çekebilecek reklamları hassas bir şekilde seçer. Sadece hoşunuza gidebilecek şeyler hakkında yazıyorsunuz.

Maaşınız, yorumların, fikirlerin ve yazılı yaratıcılığınızın sayısına bağlıdır. Yazdığınız her yorum için, reklamverenin hedeflenen kişilerden gelen her bir inceleme veya yorum için ödediği kadar alacaksınız. Bu para kazanma yönteminin maaşı, her görüş veya yorumu yazmak için 1.50 – ₺15.00’dir.

azanma yöntemini seçin

Zareklamy hesabınızda oturum açın.

Menü çubuğuna (sol üstte) ve Kazan‘ a tıklayın.

Ardından, “Yorum, inceleme yaz” bloğunun altındaki yeşil Kazan düğmesini tıklayın.

Sağ üstteki grafikte bir bilgi simgesi de var. Tıklarsanız, blok size bu para kazanma yöntemi hakkında ek bir bilgi gösterir, örn. Maaş, ne yapılacağı, nasıl verimli bir şekilde kazanılacağı. Bu blokta sağlanan tüm bilgiler, burada okuduğunuz yerde de yazılmıştır.

Yorum ve inceleme yazmaya başlayın

Zareklamy nedir , Ödeme Yapıyor Mu

Yeşil Kazan düğmesini tıkladıktan sonra, seçebileceğiniz ve kazanabileceğiniz çeşitli sosyal veya inceleme web sitelerini göreceksiniz. Facebook, Instagram, Twitter, YouTube – Yorumlar gibi birçok siteden birini seçebilirsiniz. Tripadvisor, Google Maps, Booking.com, Airbnb, Yelp, Tripadvisor – Görüşler. Bir seferde yalnızca bir eylem gerçekleştirebilirsiniz.

Reklamlar, şirketlerin veya herkese açık kişilerin web siteleridir (Hizmet Şartları), temel olarak itibarlarını veya etkinliklerini çevrimiçi olarak onarmak isterler.

Diyelim ki Google Haritalar İncelemeleri para kazanma yöntemini seçtiniz. Sonra son sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada, yeşil Kazan düğmesini göreceksiniz. Bu düğmeyi tıklattıktan sonra, aynı sayfada neyi yazmanız ve kime yazmanız gerektiği hakkında ayrıntılı bilgiler gösterilir. Reklamın ana açıklamasının yanındaki siyah oku tıklayarak bu reklamı istediğiniz zaman atlayabilirsiniz. Bu görüşü yazmanız gereken yerde yeni bir pencere açılacaktır. Bir görüş yazma zamanı sınırsızdır. Bir görüş yazdıktan ve pencereyi kapattıktan sonra, sistem birkaç saniye içinde görüşün doğru yazılıp yazılmadığını kontrol eder. Birkaç saniye içinde bu görüş için ne kadar kazandığınızı ve bunun reklamverenin gereksinimlerine uygun olup olmadığını öğreneceksiniz. Sistem bir görüş bildirmezse, reklamverenin gereksinimlerine uygun olarak yazılmadığı anlamına gelir. Size görüntülenen tüm reklamlar yalnızca kökeninize, cinsiyetinize veya ilgi alanlarınıza ve demografilerinize göre görüntülenir..

Zamanınızı kâra dönüştürün.

YARARLARI

Esnek çözüm.

Zareklamy, her ülkeden tüm insanlar için tam zamanlı veya ek bir iştir. Nerede olursanız olun, internet erişimi olan herhangi bir cihazdan para kazanabilirsiniz. Platformda geçirdiğiniz zaman ve katılımınız için ödeme alırsınız.

Kâr toplayın.

Basit talimatları izleyerek, sadece bir ay içinde ek vergi ve ücret ödemeden $150 (USD) kazanabilirsiniz. Ancak, kazançlarınız için bir sınır yoktur – kendi çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli