sv

WowaApp Nedir Güvenilir Mi ?

WowaApp Nedir Güvenilir Mi ?

Wowap Nedir Güvenilir Mi ? Merhaba arkadaşlar  bir nebzede olsa sizlerin merak ettiği acaba güvenilir mi dediğiniz WowaApp uygulamasını tanıtacağım sıkıntı olursa veya yardım edebileceğim bişey varsa yorum olarak  belirtebilirsiniz.

WowaApp Nedir Güvenilir Mi ?

WowaApp Nedir Güvenilir Mi ?

WowaApp Nedir ?

WowaApp ; Messenger Skype , WhatsApp gibi bir mesejlaşma uygulamasıdır. WhatsApptan tek farkı sesli , görüntülü , mesaj gönderme gibi  eylemlerinden size yani kullanıcılarına gelirlerinin %60’ını kullanıcılarına ödüyor.

WowaApp Güvenilir Mi ?

WowaApp Kesinlikle güvenilirdir neden mi ?

110 ülkede kullanılan bir uygulamadır.

Yaklaşık 10 yıldır bu platformda yer almaktadır.

Şuana kadar şahsen bende olsam 1 senedir kullanıyorum ve sıkıntısını görmedim yaklaşık 2000 TL gibi bir para aldığımı söyleyebilir en çok neyden kazandım derseniz referans sistemi ile kazandım.

WowaApp Nedir Ücretli Midir , Bir ücret ödeyecek Miyim ?

Hayır , WowaApp kesinlikle ücret talep etmeyen sadece zorunlu reklam talebinden başka birşey talep etmiyor anlayacağınız tamamen ücretsiz ve ücret talep etmeyen bir uygulamadır.

Peki Nasıl Para Kazanabilirim ?

Siz WowaApp sanki mesajlaşma uygulaması gibi kullanarak vakit geçireceksiniz , yani örnek olarak WhatsAp uygulaması  gibi sesli , görüntülü  konuşmalar , veya arkadaşlarınız ile grup kurarak yazışarak para kazanabilirsiniz. WowaApp’ın kendisinde ait wowcoin yani wowpara  puan olarak hesaplanır.

Peki wowpara nasıl kazanılır derseniz uygunlama size bazı reklamlar gösterir  ve bur reklamları görüntülediğiniz sürece veya tıklama başına size ödeme yapar veya (Network) yani referans sistemi ile arkadaşınızı  davet edebilirsiniz veya Facebook , telegrama , tiktok , yani sosyal medya uygulamaları üzerinden paylaşarak referans toplayarak para kazanabilirsiniz.

İntenetten Daha Fazla  Para Kazanmak İçin Tıklayın

WowCoin Nedir (WowPara)?

WowCoin WowaApp uygulamasına özel WowPara puandır , yani uygulama içinde yaptığınız görevler , anket , reklamlar gibi yaptığınız görevler karşılığı size verdiği  puandır

WowPara Nasıl Çekilir ?

WowCoin’inizi Çekmek İçin uygulamanın web sitesine giderek sistemden WowParalarinizi Dolar ($) Karşılığı olarak (Kredi Kartı , Banka Kartı , Paypal)  gibi  yerlerden çekebilirsiniz ödeme zamanı genelde 1-3 Gün içinde olsada bazen 7 güne kadar uzayabilir.

WowPara Dönüşüm Oranı nedir ?

Wowpuan ABD Doları olarak endekslenie 100 Wowpuan , 1,00 $  ABD   Doları oranındadır.

100  Puan 1 dolar

1000 puan 10 dolar

10.000 puan 100 dolar vs.

WowaApp Nedir Güvenilir Mi ? , WowaApp Nedir , WowaApp Güvenilir Mi

 

 

 

 

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli