sv

Reddit İle Para Kazanmanın 5 Yolu

Reddit ile para kazanmanın 5 yolu

Reddit İle Para Kazanmanın 5 Yolu

Reddit, dedikleri gibi, İnternet’in Ön sayfasıdır. Reddit’in gerçek değerini anlayanlar, başka bir sosyal ağdan ayrılmayı veya başka bir sosyal ağa geçmeyi hayal edemezler. Reddit, en sevdiğiniz konular hakkında bilgi edinmenizi ve güncel kalmanızı sağlarken, dolaylı olarak ondan para kazanmanızı da sağlar.

Bir blogunuz, web siteniz veya herhangi bir çevrimiçi işletmeniz varsa, Reddit aracılığıyla büyümesini kolayca hızlandırabilirsiniz. Beni yanlış anlamayın, Reddit’i para kazanmak için kullanamazsınız. Bunu gerçek gelir kaynağınıza destek olarak kullanabilirsiniz.

Reddit’in gerçek gücünden yararlanmak için aktif bir üye olmanız gerekir. Reddit kullanıcıları, genellikle işlerin nasıl yürüdüğünü bilen ve topluluklarda istenmeyen postaları belirleme yeteneğine sahip akıllı kişilerdir. İlgilendiğiniz konulara tam olarak katılabilmeniz gerekir.

Reddit ile Para Kazanmanın 5 Yolu

Reddit ile para kazanmanın 5 yolu

Reddit’ten para kazanmanın doğrudan bir yolu yoktur. Daha önce de belirtildiği gibi, fırsatları bulmak veya kendi işinizi büyütmek için bu platformu kullanabilirsiniz.

Reddit’ten para kazanmanın en iyi 5 yolu:

 • / R / Beermoney’de küçük çevrimiçi gösteriler ve kısa görev fırsatları
 • / R / Workonline’da çevrimiçi çalışma ve serbest çalışma fırsatları bulun
 • Becerilerinizin reklamını yapın ve diğer redditörlerin sizi işe almasına izin verin / r / forhire
 • / R / slavelabour’da piyasa oranının altında işler yapın
 • İlgili alt redditlere katılarak kendi çevrimiçi işletmenizi tanıtın
 1. / r / Beermoney

  Beermoney, 300.000’den fazla kullanıcıya sahip abone sayısına sahip en popüler alt redditlerden biridir . Para yapanlar için barındırdığı potansiyel nedeniyle son zamanlarda gerçekten popüler hale geldi. Bu toplulukta gerçekten harika para kazanma fırsatları bulabilirsiniz. Bu fırsatların çoğu, çevrimiçi anketlere katılmayı , ürün incelemeleri yazmayı, kısa görevleri tamamlamayı vb. İçerir.
  Çalışmak istediğiniz bir web sitesi hakkında her zaman sorular sorabilirsiniz. Birçok kullanıcı, bu konserler aracılığıyla aylık olarak 500 doların üzerinde kazandığını bildirdi .
  İşte bazı başarı öyküleri örnekleri:
  2018 kazanç analizinde 65 Farklı Beermoney Programıyla Nasıl Para Kazandım?

 2. / r / WorkOnline

  WorkOnline, kullanıcıların çevrimiçi para kazanma fırsatlarını paylaşmasına ve tartışmasına olanak tanıyan başka bir harika alt reddittir. Beermoney’den farklı olarak WorkOnline, serbest çalışan portallar, serbest yazı işleri, bağlı kuruluş pazarlaması , çevrimiçi özel ders işleri vb. Dahil olmak üzere her türlü çevrimiçi çalışma fırsatını paylaşır .
  Burada 8 ila 9 saat çalışma gerektiren tam zamanlı uzaktan çalışma işleri bile bulabilirsiniz. Şu anda işsizseniz ve istikrarlı bir gelir kaynağı arıyorsanız, o zaman burası tam size göre.

 3. / r / forHire

  ForHire, Reddit’te becerilerinizi diğer üyelere tanıtmanıza ve işe alınmanıza olanak tanıyan başka bir değerli topluluktur. Teknolojiyle ilgili konularda iyiyseniz, iş bulma şansınız çok yüksektir.
  Bu topluluk sadece iş bulmakla sınırlı değil. Sizin için bazı işlerin yapılmasına ihtiyacınız varsa, buradan yetenekli kişileri de işe alabilirsiniz. Ancak bu kılavuzu okuyorsanız, muhtemelen iş fırsatları arıyorsunuz. Bu topluluğu bir deneyin.
  Bu alt dizinde bulacağınız fırsatların çoğu bilgisayarla ilgili konularla ilgili olacaktır. Grafik tasarım, web geliştirme veya diğer teknik becerilerde ustaysanız, diğer adaylardan daha fazla iş bulma şansınız olabilir.

 4. / r / SlaveLabour

  SlaveLabour, ne kadar ödedikleri önemli değil, umutsuzca iş fırsatları bulmaya çalışan insanlar için bir topluluktur. Genellikle, bu alt reddit’te yayınlanan işler düşük ücretli işlerdir. Bununla birlikte, / r / forhire’daki işlere kıyasla yapılmaları kolaydır ve çok özel beceriler gerektirmezler.
  Bu işler size büyük paralar kazandırmasa da, gelirinizi desteklemek için size yeterince vereceklerine her zaman güvenebilirsiniz. Orada yayınlanan görevlerin çoğu gerçekten basit ve bunları kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Bu reddit’in potansiyelini küçümsemeyin.

 5. Kendi İşinizi Teşvik Etmek

  Bu teknik, bir işletmeye veya bir başlangıca sahip olan ve bunu Reddit aracılığıyla tanıtmak isteyenler içindir. İşletmenizi Reddit’te tanıtmak çok mümkün, ancak göründüğü kadar basit değil. Gönderilerinizde ve tartışmalarınızda aşırı tanıtım olduğuna dair bir ipucu varsa, büyük olasılıkla yasaklanacaksınız.
  Reddit’i kendi mallarınızı pazarlamak için kullanamazsınız. Bunun gerçekleşmesi için özel bir üye ve sık kullanılan bir kullanıcı olmalısınız. Bunu yapmanın yolu, sözcüklerinize biraz ağırlık verebilmek için kendinizi en sevdiğiniz topluluklara dahil etmektir.
  Reddit’i kendi işinizi ayrıntılı olarak pazarlamak için nasıl kullanabileceğinizi açıklayan güzel bir kılavuz: Reddit Nasıl Kullanılır: Yeni Başlayanlar ve İşletme Sahipleri İçin

Sık Sorulan Sorular:

 • Reddit’ten nasıl para kazanılır? Para kazanmak ve alt reddit’ime reklam koymak mümkün mü?
  Kesinlikle hayır. Reddit, kullanıcılarının alt redditlerden para kazanmalarına ve ondan doğrudan para kazanmalarına izin vermez. Reddit’inize reklam koymamalısınız çünkü bunu yaparsanız, hemen yasaklanabilirsiniz. Reddit’ten yalnızca topluluklara katılarak kendi işinizi geliştirmek için yararlanabilirsiniz.

Ürünleri satış için tavsiye edebilir miyim veya gönderilerimde ve yorumlarımda Satış Ortağı URL’lerini kullanabilir miyim?

HAYIR. Gönderilerinizde ve yorumlarınızda ürün satmamalı veya bağlı kuruluş URL’lerini kullanmamalısınız. Reddit, bu tür faaliyetleri kesinlikle yasaklar. Temiz bir topluluktur ve onu temiz tutmanın tek yolu, spam ve kendini tanıtmaktan kaçınmaktır.

Web sitem için Reddit’te bir topluluk oluşturabilir miyim?

Evet yapabilirsin. Aslında, Reddit, işletmenizle veya web sitenizle ilgili kendi alt reddit’inizi oluşturmanıza izin verir. Web sitenizin içeriğini kendi alt redditinizde istediğiniz gibi tanıtabilirsiniz.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli