sv

Evde Ürün Paketleme İşi Bulma Ve Başvuru

Evde Ürün Paketleme İşi Bulma Ve Başvuru

Evde Ürün Paketleme İşi Bulma Ve Başvuru Evde ek iş yapmak istiyorum diyenler için evlere ek iş veren firmalar hem normal işlerinizin dışında ek gelir elde etmenizi sağlayacak hem de gelir durumuna göre tam zamanlı olarak evden çalışanızı sağlayabilecektir. Özellikle ev hanımlarına, öğrencilere ve aile bütçesine katkı sağlamak için haftasonları ya da akşamları çalışarak gelir elde etmek isteyenlerin yoğun şekilde araştırdığı konulara değineceğiz.

 

Evlere ek iş veren bir çok sektörden firma bulunmaktadır. Ancak başlıca ve en çok bilien ek iş fırsatları arasında çoğunlukla telefon, sabun, nikah şekeri, boncuk, kutu paketleme işleri ve tekstil firmaları için çorap, tshirt, etiket paketleme işleri olarak bilinmekte. Ek iş evde yapıldığından çoğunlukla ev hanımlarını hedef alsa da özellikle son dönemde yaşanan hayat pahalılığı ve fiyat artışları sonrası memur olarak çalışan ve düzenli iş saatleri olan herkesin araştırdığı bir konudur.
Sabit olarak ek gelir getirecek işler olduğu gibi şu an içinde olduğumuz pandemi döneminde maske ihtiyacı ya da kışlık yiyeceklerin hazırlanması gibi dönemsel olarak da farklı konularda evden ek iş yapabilirsiniz.

Evde Ek İş İmkanları

Yaptığınız işe göre ve çalışma saatlerine göre değişebilmekle birlikte evden çalışarak rahatlıkla 3.000 TL üzerinden bir para kazanabilirsiniz. Tabi ki sıfırdan başladığınızda bu tutarı almanız kesinlikle mümkün değil. Bu şekilde hayallerle başladığınız da hayal kırıklığı yaratabileceği gibi hem boşa zaman olmakta hem de maddi kaybınız da olabilmekte. O yüzden unutmayın ki doğru firmayı bulanan dek ve yaptığınız işlere göre doğru fiyatları alana dek sizi tatmin etmeyen bir rakam kazansanız da vazgeçmeyin.

Evde Ürün Paketleme İşi Bulma Ve Başvuru

işler açısından hem ev hanımlarına ve öğrencilere yönelik işlerin haricinde de iş fikirlerinden bahsetmeye çalışacağız.

Evde paketleme iş ilanları veren birçok firma olacağı gibi genelde bu işler referans yoluyla ilerler.

Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi en çok rağbet gören ve sürekliliği en çok olan işlerin başında gelir. İster kendiniz ister de bir süre sonra ekip kurarak çok rahat ek gelir elde edebilirsiniz. Oldukça uzun süredir bu şekilde para kazanmak aslında mümkündü. Ancak teknolojik olarak da firmaların artık iş ilanlarını internette de sunmasının sonrasında herkes bu tip işlerden para kazanmaya başladı.

Kendi başınınıza bireysel olarak evden yapabileceğiniz gibi cumartesi pazar hafta sonu da paketleme işlerini yapabilirsiniz. Ya da dediğimiz gibi kendi ekibinizi kurup, iş ilanlarını takip ederek işi alıp, işi yanınızda çalışanlara yaptırabilir ve sadece işi yöneterek ek gelir kazanabilirsiniz.

Bardak Paketleme İşi

Bardak Paketeleme işi
Bardak paketleme işi en popüler ve 2020 yılının en kazançlı evden yapılan ek iş paketleme işlerinden biridir. Hem karton bardak hem de plasitk bardak paketleme işi ile 4.000 TL üzerinden para kazanabilirsiniz. Bunun için size gönderilen plastik ya da karton bardakları yine size verilecek rakamları ile ki genelde 100’lü olur diziyorsunuz ve bunları naylon ambalaja geçiriyorsunuz. Sonrasında hepsini kolilere koyarak firmaya teslim ediyorsunuz.

Bardak Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde plastik bardak paketleme ve evde karton bardak paketleme işi için adet başına ödeme alırsınız. 100 adet bardak paketlediğinizde 1 TL – 1,5 TL arasında bir para verilir. Günde ortalama 4 saat çalışarak 60 civarı paket hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde de günde 4 saat çalışarak aylık 2.000 TL civarında kazanabilirsiniz. Bu işi günde 4 saat yerine tam zamanlı yaptığınızda ise aylık 4.000 TL üzeri kazanmak mümkündür.

Bardak Paketleme İşi İletişim

Evde bardak paketleme işi veren firmalar  genelde sahibinden.com veya diğer platformlarda iş ilanları vermektedir orlardan iletişime geçerek veya direk firma ile  iletişime geçerek ürünleri alabilir ve paketlemeye başlayabilirsiniz. Evde plastik bardak paketleme işi telefon numaras paylaşan firmaların bilgilerini buraya vereceğiz. Ancak siz de bardak üreticileri için mail adresini bırakabilirsiniz.

Sabun Paketleme İşi

Sabun Paketeleme işi
Evde sabun paketleme işi evden yapılabilecek en basit işlerden biridir. Sabun paketleme işi aslında iki türlü olmakta. İlki sabun üreticilerinden gelen sabunları 4’lü, 6’lı ya da 12’li şekilde paketleyerek jelatin ile kolileme işidir. Büyük sabun firmalarından ziyade yöresel ürün yapanlar veya organik sabun işinde olan firmaların bu şekilde iş talepleri olmakta. İkinci türü ise hediyelik sabun paketleme işi veren firmaların size yine gönderdiği sabun, kumaş / tül, kurdela ile sabunları hediyelik olarka paketleme işidir. Bunları da evde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sabun Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde sabun paketleme işinden ortalama olarak her paket için 1 TL civarı kazanç alırsınız. Paketin büyüklüğüne ve serisine göre değişir ama ortalama 1 TL verilir. Günlük 60 paketleme yapmak oldukça kolay gelecektir bir süre sonunda. Ve ayda 25 gün çalıştığınızı varsayarsak ayda 1.500 TL ek geliri kolayca kazanabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi İletişim

Evde sabun paketleme işi iletişim ve başvuru için İstanbul içerisindeki firmaların iletişim bilgileri geldikçe konuya ekleyeceğiz. Siz de konunun altına yorum bırakarak sizi bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Sabun paketleme dışında ayrıca yine benzer bir iş olan sıvı sabunluk paketleme işi de yapılabilecek bir diğer iş tipidir.

Çorap Paketleme İşi

Evde Ürün Paketleme İşi Bulma Ve Başvuru

Evlere çorap paketleme işi veren firmalar ile çalışarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Daha önce tekstil sektöründe de iş yaptıysanız eğer çorap katlama ve paketleme işi ile hem hızlı hem de güzel paralar kazabilirsiniz.
Aslında tekstilde çalışmasanız da en azından iğne iplik kullandıysanız oldukça kolay bir iştir çorapları paketlemek. Bu sefer genelde üç tür çorap işi bulunmaktadır. İlkinde firmanın size ilettiği malzemeler arasında kutu, klasik çorap, jelatin, lastik, iğne, iplik gibi malzemeler vardır. Çorapları firmanın size göndereceği örnekteki gibi 4’erli ya da 6’şarlı birleştirip diktikten sonra jelatin pakete koyuyorsunuz veya markanın etiketine dikiyorsunuz. Sonrasında size gelen kutuyu da koli yaptıktan sonra içlerine koyuyorsunuz. İkinci tip iş babet çorap paketleme işidir ve bunda da farklı olarak sağ-sol çorap ayrımı bazen olmakta. Buna dikkat ederek ayırdıktan sonra kartonlara geçirdiğiniz çorabı yine uçlarından dikiyorsunuz. Sonrasın yine paketleme yapıyorsunuz. Son olarak ise kadın çoraplarını kartonlara geçirerek paketleme işleri de yapılmaktadır.

Çorap Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Yukarıda bahsettiğimiz farklı çorap paketleme işleri vardır. Genelde adet olarak değil de koli başına ücret veriliyor. Ancak ortalama günde 100 çortap paketlediğinizde günlük 50 TL, koli paketlemeyi de yaparsanız günlük 70 TL – 100 TL arasında kazanabilirsiniz. Aylık olarak sürekli iş yaparsanız 2.500 TL civarından ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Çorap Paketleme İşi İletişim

Evde babet çorap paketleme telefon numarası bilgilerini ve iş ilanlarını konunun altında yer vereceğiz. Ancak siz de çeşitli çorap firmalarına ulaşarak paketleme işi için başvurunuzu kendiniz yapabilirsiniz.

Mandal Paketleme İşi

Mandal Paketeleme işi
Mandal paketleme işi de herhangi bir iş bilgisi gerektirmeyen sadece zaman ayrılması gereken ve firmanın size gönderdiği mandalları adetlerine göre paketleme yaparak para kazanabileceğiniz bir ek gelir yöntemidir.

Evde Mandal Paketleme İşi Ücreti

Evde mandal paketleme işi yaparak ortalama günde 4 saat çalışma ile 1.000 TL civarı kazanç sağlayabilirsiniz. Önemli olan kırık ve kullanılamayacak mandalları eleyerek düzgün bir şekilde paketleme yapmaktır.

Evde Mandal Paketleme İşi İletişim

Evde mandal paketleşe işi İstanbul içi yapan firmalar ile iletişim kurabilir ve bu firmalardan ürünleri adresine kargolmasını dahi isteyebilirsiniz. Mandal üreticileri için çevreniz bulunan tuhafiyelerden soruşturarak mandal işi verne firmalara ulaşabilirsiniz.

Evde Düğme Paketleme İşi

Evde Düğme Paketleme İşi

Düğme paketleme işi de yine en basit ek iş imkanlarından biridir. Düğme firmalarından alacağınız düğmeleri renklerine ve adetlerine göre seçerek şeffaf poşetleri doldurup bunları da zımbalıyorsunuz ve paketlere yerleştiriyorsunuz. Bu kadar basit bir iş için de yine ek gelir sağlayabilirsiniz.Evde Düğme Paketleme İşi Ücreti

Ortalama günde 4 saat çalışarak aylık 1.000 TL – 1.250 TL arası kazanç elde etmek oldukça kolay.

Evde Düğme Paketleme İşi İletişim

Evde düğme paketleme işi telefon numarası ve düğme işi yapanların başvuru için iş ilanlarını konudan takip edebilirsiniz.

Evde Ürün Paketleme İşi Bulma Ve Başvuru,evde sabun Paketeleme işi, evde mandal paketleme işi

 

 

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli